The End of Every Story

17. července 2015 v 12:38 | Izzy |  Just me talking
,,Do you know we've reach the part at the end of every story?''
A ne není to konec tohohle příběhu,ale konec mého příběhu. Jednoho malého dílčího příběhu v tom mým životě. Zase jednou se nacházím u psaní blogu. Stejně jako milionkráté předtím se na něj nejspíš po dvou třech dnech zase vykašlu,ale s tím už asi nic nenadělám. Nebo asi ani nechci udělat. Bylo by super u něčeho chvilku vydržet,ale takový melodramatik jako já to asi prostě potřebuje,odcházet a vracet se. Tak mě tu asi zase jednou máte.
o trochu jinou než naposled... S více šrámy na duši,s méně lidmi kolem sebe,s více prožitými dny. S méně emotikony. TO co jsem psala kdysi je děs a hrůza.

V peněžence už pár měsíců nosím občanku, vlasy už mám zase nečerveno,oblečení pořád černé. Sedím mezi čtyřmi zdmi svýho pokoje a nudím se. Já a prázdniny prostě nejsme nejlepší kamarádi. To sice ani škola není,ale aspoň mi to dává večer pocit že jsem za ten den něco udělala. Naštěstí se aspoň trochu zlepšili moje problémy s nespavostí a z neshcopnosti usnout před první ranní je už jen neschopnost usnout před půlnocí. Za což ale vděčím jen a jen koním,čili stáji kam jsem na začátku roku přešla.

Pořád se dívám an věci kolem sebe a je mi smutno když nefungují tak jak by měli,ale spravovat je k tomu se nikdy nedokopu.

Aspoň básničku - ačkoliv naprosto hroznou - ještě nějak poskldat dohromady umím,takže dneska se s vámi rozloučím tou včerejší a odkazem na ''the end of every story'' což je písnička kterou jsem si v poslední době hodně oblíbila.

Some things will never happen
Some friend will be forgotten
Some people will worship Christ
Some of us will fight for life.

Some trees will drink and dry
Soem bees will sting and die
Some girls will love and cry
Some boys will hunt and try.

Earth is still at the stage of grow
We shall see things never seen before
Boat on a river and you have to row
Your sreaming for help all will ignore.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama