Červenec 2015

10 věcí za které bych zabíjela

21. července 2015 v 13:21 | Izzy |  Názory

Nádherný obrázek na úvod že ano? :D Nicméně komentovat se bát nemusíte,naštěstí nejsem vraždící psychopat..možná..
Tak jsem tak celý den přemýšlela o čem bych tak mohla napsat a pak mě to praštilo jako hořící prkno z nebe. Taakže dneska tu ode mě máte 10 věcí který jestli vyslovíte/uděláte tak je pravděpodobné že máte asi tak 10 sekund abyste si to u mě vyžehlili pokud se chcete dožít dalšího dne...

Summer Bucketlist 2015

18. července 2015 v 20:14 | Izzy |  Projekty
Jelikož jsem tak na půl cesty k antibiotikům a tudíž se tuto možnost snažím nějak zredukovat,celý den jen sedím v pokoji a nudím se. Zatímco první dvě série americkéh sherlocka - Elementary - (funny fact - dřív jsem to odsuzovala,ale musím uznat že jsem se co se týče toho mýlila a je to naprosto úžasný seriál) mi trvali na shlédnutí abnormálně dlouho dobu cca dva měsíce, jen za dnešek jsem zatím stihla už deset dílů. Naneštěstí pro mě, binge watching mi vždycky připadá jako kdybych zabíjela den takže se u toho snažím dělat ještě další věci... jako například uklízení šuplíků nebo sestavování různých listů,dneska byl na pořadu dne Summer Bucketlist,tak jsem si řekla proč se s vámi o něj nepodělit.

1)Nakreslit něco křídami na chodník
2)upéct domácí pizzu
3)zúčastnit se read-a-thonu
4)pozorovat padající hvězdy
5)jít si po ránu zaplavat na bazén
6)jít si zaběhat
7)vyrobit si letní scrapbook
8)zkusit nějaké zentangle kresby
9)udělat si ''egg-less cookie dough'' (
10)poslat pohled
11)tančit v dešti :D
12)potkat někoho nového
13)podívat se v jeden den na východ i západ slunce
14)přečíst alespoň pět knížek
15)jít fotit do parku

Je to poněkud skromné,ale aspoň je větší šance že se mi podaří si to všechno splnit. Ikdyž jak se tak znám za pár dní už si na to ani nevzpomenu :D

Dneska jsem se z nudy taky po dlouhé době vrátila k Instagramu... Sice jsem ztratila heslo ke svýmu původnímu,takže tam teď mám jednu fotku ale kdyby vás to někoho čirou nesmyslnou náhodou zajímalo tak nickname je Izzyfromgrave :)
Já se jdu zase vrátit k dalšímu dílu Elementary a léčení ucpaných dutin a bolesti v krku.


The End of Every Story

17. července 2015 v 12:38 | Izzy |  Just me talking
,,Do you know we've reach the part at the end of every story?''
A ne není to konec tohohle příběhu,ale konec mého příběhu. Jednoho malého dílčího příběhu v tom mým životě. Zase jednou se nacházím u psaní blogu. Stejně jako milionkráté předtím se na něj nejspíš po dvou třech dnech zase vykašlu,ale s tím už asi nic nenadělám. Nebo asi ani nechci udělat. Bylo by super u něčeho chvilku vydržet,ale takový melodramatik jako já to asi prostě potřebuje,odcházet a vracet se. Tak mě tu asi zase jednou máte.
o trochu jinou než naposled... S více šrámy na duši,s méně lidmi kolem sebe,s více prožitými dny. S méně emotikony. TO co jsem psala kdysi je děs a hrůza.

V peněžence už pár měsíců nosím občanku, vlasy už mám zase nečerveno,oblečení pořád černé. Sedím mezi čtyřmi zdmi svýho pokoje a nudím se. Já a prázdniny prostě nejsme nejlepší kamarádi. To sice ani škola není,ale aspoň mi to dává večer pocit že jsem za ten den něco udělala. Naštěstí se aspoň trochu zlepšili moje problémy s nespavostí a z neshcopnosti usnout před první ranní je už jen neschopnost usnout před půlnocí. Za což ale vděčím jen a jen koním,čili stáji kam jsem na začátku roku přešla.

Pořád se dívám an věci kolem sebe a je mi smutno když nefungují tak jak by měli,ale spravovat je k tomu se nikdy nedokopu.

Aspoň básničku - ačkoliv naprosto hroznou - ještě nějak poskldat dohromady umím,takže dneska se s vámi rozloučím tou včerejší a odkazem na ''the end of every story'' což je písnička kterou jsem si v poslední době hodně oblíbila.

Some things will never happen
Some friend will be forgotten
Some people will worship Christ
Some of us will fight for life.

Some trees will drink and dry
Soem bees will sting and die
Some girls will love and cry
Some boys will hunt and try.

Earth is still at the stage of grow
We shall see things never seen before
Boat on a river and you have to row
Your sreaming for help all will ignore.